Bemutatkozás




A héber kabbala szerinti "Isten 72 szellemének" kozmikus forrásai

Bemutatkozás

Beitragvon Klaus Matefi » Do 16. Feb 2017, 12:46

Klaus L. Matefi vagyok, német állampolgár. 1955-ben születtem Magyarországon, 30 éve élek Németországban. Közel huszonöt éve kutatom intenzíven a bibliai vallások és titkos társaságok misztériumainak a kozmikus kapcsolatait. Az említett vallások elzárkóznak nyilvánosan, tüntető módon az ősi asztrológiától, és tudománytalan babonának bélyegzik meg azt annak ellenére, hogy a misztériumaik valójában arra épültek fel. Kitartó és szerencsés kutatásomnak köszönhetően siker koronázta az említett misztériumoknak elsőként történt feltárását.

Mottóim:

Nincsen közöm a Teozófiai Társulathoz, mégis az Indiából származó jelszavukat választottam az egyiknek:
"Nincs magasztosabb vallás az igazságnál."

Ez számomra tartalmaz mindent, amit a bibliai vallások és titkos társaságok kutatása folyamán a szemem előtt tartottam és tartok ma is.

A másik mottóm pedig Eliphas Levi-től (Alphonse Louis Constant 1810 - 1875) származik "A nagy mágia dogmája és rituáléja" (1861) című művéből:

"A titkos tudományok útjára senki ne lépjen rá vakmerően, mert ha egyszer elindult rajta, célhoz kell jutnia, különben elveszett."



Tudnivaló a fórumon történő tevékenységhez


Ezen a fórumon nincsen regisztrálási lehetőség, viszont az alábbi két fórumon van:


https://vallasezoteria.phpbb8.de/

https://klausmatefi.iphpbb3.com/forum/i ... 284nx66082


Aki aktívan részt szeretne venni valamelyik fórum munkájában, akár saját alfórum vezetésével, az vegye fel velem a kapcsolatot az alábbi e-mail-en:


klaus_matefi@t-online.de


Regisztrálás CSAK saját polgári néven történhet.
Dateianhänge
Klaus Matefi2.jpg
Klaus Matefi mitológiakutató
Klaus Matefi2.jpg (22.09 KiB) 446-mal betrachtet
Benutzeravatar
Klaus Matefi
Administrator
 
Beiträge: 166
Registriert: So 26. Mai 2013, 06:45

von Anzeige » Do 16. Feb 2017, 12:46

Anzeige
 

Zurück zu Shem ha-Mephorash

Wer ist online?

0 Mitglieder

cron